PRINTO - Renovované tonery a náplne

 

image

Slovenská značka ...naša zamestnanosť

 

Renovované tonery a atramentové kazety značky PRINTO sú ideálnou náhradou značkových - originálnych náplní od výrobcu zariadení ale s ekonomickým efektom. Dodávané produkty sú 100% funkčnými náhradami OEM (väčšina dostupných typov a značiek) s rovnakou výťažnosťou náplní a farieb. Na rozdiel od lacných „kompatibilných“ tonerov, ktorá porušujú autorské práva výrobcov zariadení sa nejedná sa o jednorazové produkty pochybnej kvality, väčšinou vyrobených vo východnej Ázii, ale o produkty renovované so zaručenou kvalitou. Pridanou hodnotou je ekologická výroba z certifikovaných komponentov, bez použitia nepovolených chemických prvkov so zárukou REACH COMPLIANCE, testované a hlavne naše slovenské...

 

 

Ekologická výroba a prínos pre vás... pre nás všetkých...

 

Výroba začína starostlivým vyčistením obalu toneru s testovaním a kontrolou čipu, optického valca aj ďalších pohyblivých častí... (podľa typu). Následne prebieha kompletizácia a doplnenie/výmena s patentovo chránenými komponentmi so zárukou REACH COMPLIANCE. Jednotlivé úkony od rozoberania, plnenia, výmen, kompletizácie a testovania sú neustále kontrolované, pričom jednotlivé komponenty majú transparentný pôvod/výrobcu, čo je zárukou zdravotnej a environmentálnej nezávadnosti produktu. Neustálym kolobehom týchto procesov kontroly, testovania a vývoja sa produkty značky PRINTO zlepšujú a sú porovnateľné s kvalitou originálnych produktov, ale so zaručením znižovania CO emisií a ochrany životného prostredia pred nebezpečnými látkami definovanými REACH a ROHS.

Ochráňte svoje mobily, tablety aj hodinky alebo notebooky !

Predstavujeme Vám revolučnú nanotechnológiu liquid glass - tekuté sklo z Nemecka, ktorá Vám pomôže ochrániť všetky Vaše prenosné smart zariadenia pred špinou a baktériami, zvýši odolnosť povrchu pred vodou a poškriadaním a to všetko bez bublín alebo odlepovania...

Tekuté sklo liguid glass bolo vyvinuté na ochranu displejov a sklenených povrchov prenosných zariadení ako sú smartphony, tablety, notebooky, fotoaparáty. Je to revolučná technológia, ktorá ochráni povrch neviditeľnou, super tvrdou vrstvou, ktorá je extrémne odolná proti mechanickému poškodenui. Tekuté sklo liquid glass disponuje veľkým množstvom výhod v porovnaní s klasickými ochrannými fóliami. Jednou z nich je neobmedzené využitie bez rozdielu výrobcu a veľkosti zariadenia.  Je úplne jedno, či sa jedná o iPhone, Samsung alebo Huawei, tekuté sklo liquid glass ti zaručí ochranu displeja bez akýchkoľvek bubliniek. Keďže ide o nanotechnológiu, vrstva ochrany je 100% priehladná a úplne neviditeľná. 

Displeje zariadení nestrácajú svoje vlastnosti, farby sú ešte kontrastnejšie a obrazovka jasnejšia.

Najväčším benefitom je antibakteriálna a antimikrobiálna  ochrana. Na povrchu mobilu sa bežne nachádza až 144-tisíc kolónií baktérií a tekuté sklo liquid glass dokznižuje ich početnosť o viac ako 99%, pričom zabraňuje ich opätovnému nanášaniu. Povrch displeja je po nanesení aj vodeodpudivý.

Jedno balenie sady Peach je určené na aplikáciu 5-10 zariadení naraz v závislosti od veľkosti ošetrovanej plochy. Ochrana zariadenia trvá pri každodennom používaní aj 1 rok.

Tento jedinečný produkt si kúpite tu:https://toner-atrament.sk/obchod/tekute-ochranne-sklo-peach/

 Tlač

Čo rozhoduje pri nákupe tlačiarne ? Cena ? Parametre ? Určite sú tieto informácie dôležité, ale rátali ste niekedy aké sú celkové náklady na obstaranie tlače - TCO ( z angličtiny Total Cost of ownership )? Čítaj dalej tu...

 

Prečo kupovať renovované tonery a atramentové kazety

 

Ekologický produkt

  • renovovaný toner (nejedná sa o jednorazový produkt)
  • starostlivo otestovaný s novými dielmi (čip, pohyblivé súčasti)
  • kvalitné náplne s výťažnosťou a farebnosťou porovnateľnou s OEM – originál od výrobcu zariadenia ( počet kópii testovaných podľa ISO 19752 – čierne, ISO 19798 – farebné )
  • ekologická výroba s patentovo chránených a certifikovaných komponentov ( zhodné s REACH )

 

Ekonomický produkt

  • primeraná cena ( úspora voči OEM viac ako 50% )
  • tlačový výstup zhodný s OEM

 

Made in Europe

  • renovované na Slovensku
  • vyrobené z certifikovaných a ekologických komponentov ( pôvod v  EU )
  • podporujeme zamestnanosť v EU

Klubová karta

Plaťte menej s klubovou kartou!

 

Zašlite na adresu matu@printo.sk svoje kontaktné údaje obsahujúce Vaše meno, priezvisko, titul, adresu bydliska, telefonický kontakt, dátum narodenia. My Vám pošleme klubovú kartu, s ktorou pri platení v našich predajniach získavate okamžite zľavu. Každý rok ešte Vaše nákupy dodatočne odmeníme poukážkou, ktorú si u nás budete môcť pri Vašich nákupoch uplatniť.

 

 Tlač

Cenovo dostupné atramenty pre plnenie tlačových kaziet: podrobnosti čítajtu tu