Tlačové riešenia
PRINTO

Tlačové riešenia

[img-kyocera]

Prinášame Vám široké spektrum zariadení značky Kyocera, poskytujúce čiernobielu tlač, farebnú tlač, kopírovanie, skenovanie, faxovanie... Príďte sa informovať o možnostiach výberu zariadenia pre Vašu tlač, navrhneme Vám efektívny systém s minimálnymi nákladmi na tlač.

 

Neváhajte kontaktovať nás...

 

Čiernobiele tlačiarne  http://www.kyocera.sk/produkty/podla-typu/ciernobiele-tlaciarne

Čiernobiele multifunkcie  http://www.kyocera.sk/produkty/podla-typu/ciernobiele-multifunkcie

Farebné zariadenia  http://www.kyocera.sk/produkty/podla-typu/farebne-multifunkcie

 

Ako si vybrať tlačiareň?   Tlačové riešenia Kyocera...

 

Áno, nie je to ľahké... Pri dnešnej širokej ponuke tlačiarní s doplnkovými funkciami si musíme v prvom rade položiť niekoľko otázok:

Kde sa bude tlačiareň používať?

Na aký účel sa bude tlačiareň používať?

Predpokladaný počet výtlačkov?

Cena náhradných náplní a servis?

 

Prvou kategóriou sú domácnosti, poprípade home-office ale aj menšie kancelárie, kde stačia aj rozmerovo menšie stroje s nižšou mesačnou záťažou tlače. Tlačiareň môže byť obohatená aj o ďalšie funkcie ako skener a fax... „multifunkcie“  alebo komfortné funkcie ako obojstranná tlač, rôzne zásobníky papierov a podávače...

Tlačiareň vo väčšine prípadoch je zapojená priamo do koncového počítača alebo je dostupná vo wifi sieti, popr. je napojená priamo na domácu sieť.

 

Často krát, sa zákazník rozhoduje podľa ceny tlačiarne, pričom pozabúda na vyšší počet tlačených strán za mesiac a tým aj skoršie opotrebenie tlačiarne.

Pri výbere tlačiarne je dôležité porovnávať si aj jednotlivé technické parametre a funkčnosť zariadenia, aby vyhovovala presne Vašim potrebám.

Netreba zabúdať ani na cenu náhradných náplní... Väčšinou platí pravidlo: "Čím je lacnejšia tlačiareň, tým je drahšia jeho prevádzka!"...

 

V rámci profesionálneho servisu Vám vieme dodať okrem originálnych tonerov a náplní aj cenovo dostupnejšie renovované tonery a náplne našej značky PRINTO, pričom sa nejedná o lacné napodobeniny, ktoré môžu poškodiť Váš tlačiarenský stroj. (Viac na...)

 

Ďalšou kategóriou miesta používania sú väčšie kancelárie, obchodné prevádzky, školské zariadenia... kde je dôležitým aspektom ekonomickosť a efektivita tlače, možná dostupnosť v podnikovej sieti alebo na wifi, možnosť evidencie - účtovania jednotlivých tlačových výstupov podľa zamestnanca, zariadenia, oddelenia... kreditný systém, ekonomická kontrola množstva výtlačkov spojená s individuálnym vyhodnocovaním, automatická kontrola a objednávanie spotrebného materiálu. Funkcia vyzdvihnutia výtlačku na ľubovoľnom zariadení či lokalite (follow me - nasleduj ma)...

 

Možnosť zapojenie tlačového systému MyQ, ktorý zníži Vaše tlačové náklady, poskytne prehľad o využití tlačiarní Vašimi zamestnancami a zvýši pohodlie, bezpečnosť a efektivitu tlače (Viac na...)

 

Ďalej sú to tlačové systémy navrhnuté do vysoko-záťažového prostredia ako podniky, banky, obchoné spoločnosti, školy - kreditný systém... Systém tlače ale aj zoskupenie tlačiarní je navrhované individuálne - požadovaným potrebám zákazníka. Systém MyQ je možné dopĺňať a transformovať podľa aktuálnych požiadaviek, podporuje viac ako 1700 zariadení od 26 výrobcov, nové modely sa certifikujú zadarmo.