PRINTO
PRINTO

Čo rozhoduje pri nákupe tlačiarne ? Cena ? Parametre ? Určite sú tieto informácie dôležité, ale rátali ste niekedy aké sú celkové náklady na obstaranie tlače - TCO ( z angličtiny Total Cost of ownership )?

PRINTO - Renovované tonery a náplne

 

image

Slovenská značka ...naša zamestnanosť

 

Renovované tonery a atramentové kazety značky PRINTO sú ideálnou náhradou značkových - originálnych náplní od výrobcu zariadení ale s ekonomickým efektom. Dodávané produkty sú 100% funkčnými náhradami OEM (väčšina dostupných typov a značiek) s rovnakou výťažnosťou náplní a farieb. Na rozdiel od lacných „kompatibilných“ tonerov, ktorá porušujú autorské práva výrobcov zariadení sa nejedná sa o jednorazové produkty pochybnej kvality, väčšinou vyrobených vo východnej Ázii, ale o produkty renovované so zaručenou kvalitou. Pridanou hodnotou je ekologická výroba z certifikovaných komponentov, bez použitia nepovolených chemických prvkov so zárukou REACH COMPLIANCE, testované a hlavne naše slovenské...

 

 

Ekologická výroba a prínos pre vás... pre nás všetkých...

 

Výroba začína starostlivým vyčistením obalu toneru s testovaním a kontrolou čipu, optického valca aj ďalších pohyblivých častí... (podľa typu). Následne prebieha kompletizácia a doplnenie/výmena s patentovo chránenými komponentmi so zárukou REACH COMPLIANCE. Jednotlivé úkony od rozoberania, plnenia, výmen, kompletizácie a testovania sú neustále kontrolované, pričom jednotlivé komponenty majú transparentný pôvod/výrobcu, čo je zárukou zdravotnej a environmentálnej nezávadnosti produktu. Neustálym kolobehom týchto procesov kontroly, testovania a vývoja sa produkty značky PRINTO zlepšujú a sú porovnateľné s kvalitou originálnych produktov, ale so zaručením znižovania CO emisií a ochrany životného prostredia pred nebezpečnými látkami definovanými REACH a ROHS.

Prečo kupovať renovované tonery a atramentové kazety

 

Ekologický produkt

  • renovovaný toner (nejedná sa o jednorazový produkt)
  • starostlivo otestovaný s novými dielmi (čip, pohyblivé súčasti)
  • kvalitné náplne s výťažnosťou a farebnosťou porovnateľnou s OEM – originál od výrobcu zariadenia ( počet kópii testovaných podľa ISO 19752 – čierne, ISO 19798 – farebné )
  • ekologická výroba s patentovo chránených a certifikovaných komponentov ( zhodné s REACH )

 

Ekonomický produkt

  • primeraná cena ( úspora voči OEM viac ako 50% )
  • tlačový výstup zhodný s OEM

 

Made in Europe

  • renovované na Slovensku
  • vyrobené z certifikovaných a ekologických komponentov ( pôvod v  EU )
  • podporujeme zamestnanosť v EU

Klubová karta

Plaťte menej s klubovou kartou!

 

Zašlite na adresu matu@printo.sk svoje kontaktné údaje obsahujúce Vaše meno, priezvisko, titul, adresu bydliska, telefonický kontakt, dátum narodenia. My Vám pošleme klubovú kartu, s ktorou pri platení v našich predajniach získavate okamžite zľavu. Každý rok ešte Vaše nákupy dodatočne odmeníme poukážkou, ktorú si u nás budete môcť pri Vašich nákupoch uplatniť.