PRINTO

PRINTO - Renovované tonery a náplne

 

image

Slovenská značka ...naša zamestnanosť

 

Renovované tonery a atramentové kazety značky PRINTO sú ideálnou náhradou značkových - originálnych náplní od výrobcu zariadení ale s ekonomickým efektom. Dodávané produkty sú 100% funkčnými náhradami OEM (väčšina dostupných typov a značiek) s rovnakou výťažnosťou náplní a farieb. Na rozdiel od lacných „kompatibilných“ tonerov, ktorá porušujú autorské práva výrobcov zariadení sa nejedná sa o jednorazové produkty pochybnej kvality, väčšinou vyrobených vo východnej Ázii, ale o produkty renovované so zaručenou kvalitou. Pridanou hodnotou je ekologická výroba z certifikovaných komponentov, bez použitia nepovolených chemických prvkov so zárukou REACH COMPLIANCE, testované a hlavne naše slovenské...

 

 

Ekologická výroba a prínos pre vás... pre nás všetkých...

 

Výroba začína starostlivým vyčistením obalu toneru s testovaním a kontrolou čipu, optického valca aj ďalších pohyblivých častí... (podľa typu). Následne prebieha kompletizácia a doplnenie/výmena s patentovo chránenými komponentmi so zárukou REACH COMPLIANCE. Jednotlivé úkony od rozoberania, plnenia, výmen, kompletizácie a testovania sú neustále kontrolované, pričom jednotlivé komponenty majú transparentný pôvod/výrobcu, čo je zárukou zdravotnej a environmentálnej nezávadnosti produktu. Neustálym kolobehom týchto procesov kontroly, testovania a vývoja sa produkty značky PRINTO zlepšujú a sú porovnateľné s kvalitou originálnych produktov, ale so zaručením znižovania CO emisií a ochrany životného prostredia pred nebezpečnými látkami definovanými REACH a ROHS.

Tento web používa na analýzu návštevnosti súbory cookies.
Ak budete pokračovať bez vykonania zmien nastavení, predkpokladáme, že chcete z našej stránky dostávať všetky súbory cookie.