PRINTO

Kyocera Corporation

[img-kyocera]

Kyocera Corporation bola založená v roku 1959 Dr. Kazuom Inamorim ako Kyoto Ceramic Co. Ltd. špecializujúca sa na výrobu konštrukčnej keramiky. V krátkej histórii je zrejmá silná orientácia spoločnosti na výrobky a výrobné postupy pre ochranu životného prostredia a zlepšenie kvality životného štýlu.

V súčasnej dobe je spoločnosť Kyocera Corporation jedným z celosvetových vedúcich výrobcov presnej keramiky, elektronických súčiastok, solárnych článkov, mobilných telefónov a kancelárskeho IT zariadenia.

Spoločnosť sa delí na 3 základné sektory: informačný a komunikačný sektor, ochrana životného prostredia a produkty pre zlepšenie životného štýlu. Kyocera Corporation so sídlom v Kyoto zamestnáva v súčasnej dobe približne 51.000 pracovníkov v radách výskumných, výrobných a obchodných podnikov vrátane Slovenskej republiky.

Kyocera Mita Corporation je najmladšou dcérskou spoločnosťou Kyocera Corporation, ktorá vznikla v r. 2000 začlenením spoločnosti Mita Industrial, Ltd a spoločným využitím progresívnych skúseností dokument managementu, digitálneho zobrazovania, tlačovej technológie s dlhou životnosťou dielov. Kyocera Mita Corporation s 6370 zamestnancami dosiahla vo finančnom roku 2000 predaj v hodnote 1,4 miliárd Euro.

Založenie spoločnosti Kyocera Mita Corporation umožnilo spoločný vývoj správy a spracovania dokumentov v sieťovom prostredí informačných systémov , kde Kyocera Mita ponúka kompletné a jednotné riešenie zahrňujúce tlač, kopírovanie, snímanie dokumentov a zasielanie faxom pri zvláštnom ohľade na životné prostredie, vysokú spoľahlivosť a kvalitu pri veľmi nízkych prevádzkových nákladoch.

Užívatelia laserových tlačiarní, digitálnych kopírovacích a multifunkčných strojov získavajú výhodu kvalitnej tlače s veľmi nízkymi prevádzkovými nákladmi, ktoré sú dôsledkom využitia tlačových valcov s amorfným kremíkom a ďalších dielov s veľmi dlhou životnosťou.

Distribúciou a podporou predaja v Európe za zaoberá od roku 2000 Kyocera Mita Europe B.V., ktorá sídli v Hoofddorfe v Holandsku. Kyocera Mita Europe B.V: spolupracuje s radou svojich pobočiek a autorizovanými distribútormi Kyocera Mita v 60 európskych zemiach, Stredného východu a Afriky.

V apríli 2012 sa spoločnosť Kyocera Mita premenovala na Kyocera Document Solutions. Viac informácii o spoločnosti Kyocera nájdete  na  www.kyoceradocumentsolutions.eu .


https://www.youtube.com/channel/UCzKZ6nuhfP54SV5dKSdDwsA

Spoločnosť PRINTO s.r.o. od roku 2014 sa stala obchodným zastúpením značky Kyocera, vrátane democentra a poradenského servisu.  V spolupráci s autorizovaným dovozcom a distribútorom pre SR - JANUS SK, spol. s r.o., prináša celú radu tlačových a kopírovacích strojov značky Kyocera, vrátane tlačového riešenia MyQ. Spoločnosť sa zaoberá návrhom tlačových riešení pre koncového zákazníka s plnou technickou podporou, dodávkou spotrebného materiálu a príslušenstva. Zabezpečuje taktiež servisno-technickú podporu.

Tento web používa na analýzu návštevnosti súbory cookies.
Ak budete pokračovať bez vykonania zmien nastavení, predkpokladáme, že chcete z našej stránky dostávať všetky súbory cookie.